WPCasa – atribúty

JM Support WPCasa - atribúty

Časť Atribúty je samostatná sekcia ponuky. Ide o špeciálne parametre ponuky a ich rozsah závisí aj od dostupných rozšírení.

Položka nie je k dispozícii –  po zaškrtnutí sa pod názvom ponuky zobrazí zvýraznený box s textom Táto nehnuteľnosť momentálne nie je k dispozícii. Ponuka je stále aktívna a dá sa vyhľadať.

Štítky – vyberá sa zo zoznamu nastavených štítkov. Každý štítok môže mať určenú vlastnú farbu. Obvykle sa zvýrazňuje hlavná fotografia.

Štítky

Štítky je možné nastavovať s pluginom WPCasa Listing Labels.  K dispozícii je až 8 rôznych štítkov. Texty pre jednotlivé štítky sa nastavujú, takže defaultné nastavenie je možné prepísať podľa potreby.  Každý štítok má priradenú css triedu, to znamená, že je možné úpravou v child téme dosiahnuť iné farby štítkov.

Takisto je možné nastaviť rôzne umiestnenie zobrazenia štítkov. K tomuto nemá bežný maklér prístup, len užívateľ s oprávnením administrátora pre ponuky. Viac screenshotov nájdete pri samotnom plugine na wpcasa.com

Zvýraznené ponuky

Pokiaľ nepostačuje štítok či kategória Zvýraznené alebo Top ponuky, je možné rozšíriť túto funkcionalitu s pluginom WPCasa Featured Listings.  Tento plugin nie je súčasťou balíčkov a licencia sa dokupuje samostatne.

Predchádzajúci článok
WPCasa – zaradenie ponúk
Nasledujúci článok
WPCasa – zadávanie cien

Súvisiace príspevky

Neboli nájdené žiadne výsledky.