Web pre realitku

Tvorba web stránok pre realitných maklérov

Novinka! Špeciálna cena pre tému Houzez.

Presunuli sme časť funkcionality do samostatného pluginu, ktorý je rovnaký pre každú inštaláciu a tým znížili jej náročnosť.  

Nezáleží na tom, či ste začínajúci realitný maklér alebo veľká realitná kancelária. Stále potrebujete pútavý a funkčný web, ktorým sa buď chcete odlíšiť od ostatných alebo prezentovať ako spoľahlivý partner pre potencionálnych klientov. Jednoducho, web potrebujete.  Základný rozdiel z pohľadu tvorcov webu je to, ako a kde nahadzujete a spravujete ponuky.

Bez ohľadu na to, či vám budeme robiť web my, myslite na to, že raz sa rozrastiete tak, že budete potrebovať zautomatizovať pridávanie ponúk na web aj na inzertné portále. 

Rozdiel medzi webom pre makléra a pre realitnú kanceláriu je  v tom, že maklérskym webom sa prezentuje hlavne maklér a zobrazujú sa jeho ponuky, pričom pri realitnej kancelárii sa predpokladá tím maklérov a zobrazenie ponúk za všetkých maklérov.  Ďalším typom webu je realitný portál, kde už je viac realitných kancelárii na jednom webe (v ponúkaných riešeniach na WP celkom bežná funkcionalita)

Taktiež je častým javom základný web pre celú RK a každý z maklérov má vlastný prezentačný web.  Tým, že Realsoft otvoril svoj systém smerom von, umožnil tým profesionálnu správu ponúk vrátane exportu na portále v kombinácii s vlastným webom podľa vašich predstáv. Vizuálne možnosti WordPressu spolu s údajmi z Realsoftu… už len nájsť to optimálne riešenie, čo potrebujete.

Realsoft / Realvia

Realsoft a Realvia sú špeciálne systémy pre realitné kancelárie určené na správu nehnuteľností, maklérov, obhliadok, klientov a na exportovanie na najnavštevovanejšie slovenské realitné portály.

Kým oba tieto systémy umožňujú priamo vytvorenie stránky u nich, ide o diametrálny rozdiel. Kým stránky od webex.digital (Realvia) sú profesionálne vyzerajúce, dokonca ani ich šablónam (skladačkám) nie je čo vytknúť, to isté sa nedá povedať o aktuálnej ponuke od ich konkurencie. Stačí si porovnať ich obchodné podmienky a hlavne body o ukončení spolupráce. 

Takže áno, pokiaľ by naším klientom bola realitka, ktorá chce minimalizovať svoje starosti s webom, ktorá chce spolupracovať s overenou a profesionálnou firmou, odporučili by sme jej Realviu. Aj cenovo sa ich skladačka s ročnou podporou pohybuje zhruba na úrovni webu na WordPresse s importom z Realsoftu.  Ale sú klienti, ktorí bez ohľadu na všetko, chcú mať vlastný web, chcú ho mať pod kontrolou a potom je úplne jedno, či na spravovanie svojich ponúk používajú Realsoft alebo Realviu. 

Čo ponúkame pre realitné kancelárie

Tvorba webu pre realitné kancelárie

Napojenie na Realsoft alebo Realviu

Naďalej zadávate, spravujete a exportujete svoje ponuky cez na to špecializovaný správcovský systém.  Aktivujete si v Realsofte export na vlastný web, skontaktujete nás so správcom/autorom vášho webu (ak to nie sme my) a zvyšok už necháte na nás. Samozrejme, takýto web musí byť na import pripravený (aby to bolo kam naimportovať).

Moderný web

Vytvorenie webovej stránky podľa vašich požiadaviek a predstáv. Správa ďalšieho obsahu pod vašou kontrolou.  O zvolenom konkrétnom riešení sa rozhodujeme podľa individuálnych potrieb každého klienta.  A hlavne! Celý web je váš. Niekomu stačí písať články, niekto potrebuje len zobrazovať ponuky, a niekto chce riešiť kompletný marketing a podobne. 

Preklopenie webov na CMS od Realsoftu

Máte web priamo od Realsoftu? Nevyhovuje vám ponúkaná alternatíva? Máte dokonca ešte šablónu, ktorá nie je prispôsobená mobilným zariadeniam? Ponúkame preklopenie takéhoto webu so zachovaním rozsahu obsahu, farieb, štruktúry a hlavne url adries. 

Naše práce

Web pre realitku

avilareality.sk

Pôvodne bledomodrý web s externe dodaným prepojením na API Realsoftu na inej doméne. Po nejakom čase prešla webová stránka plne pod našu správu vrátane nového importu a nového vizuálu.  Import do témy Houzez, ktorá je upravovaná na mieru.

JM Support Web pre realitku

Web pre realitku

roweservices.eu

Firemný web spoločnosti špecializujúca sa na property management a s tým súvisiaci aj obsah webu.  Pôvodne web na Realsofte s vlastným objednávkovým systémom. Ten sme implementovali aj do nového webu, ale nakoniec sa zvolila jednoduchšia varianta. V budúcnosti je plánované prepojenie na CRM Snazzy. Custom web na mieru s množstvom ponúk, špeciálnym importom z Realsoftu.

Majiteľom je výnimočný človek, p. Weidinger, ktorý sa dokonca naučil základy HTML a SEO, aby rozumel, ako jeho web funguje a čo potrebuje, aby bol vidieť.  Klient, ktorý dokáže pochopiť, že web nie je len nahodenie, ale neustála starostlivosť. A svoje skúsenosti odovzdáva ďalej, pozrite si jeho blog. 

JM Support Web pre realitku

Web pre realitku

sra.sk

Pôvodny web bol kombináciou webu od Realsoftu na subdoméne a modernejšieho webu na Impreze na hlavnej doméne.  Po čase to nestačilo a zvolila sa téma Houzez a priame napojenie na Realsoft. Špecifikum tohto webu je použite Bakery na správu obsahu a nie Elementora a vo výsledku vlastná verzia témy na mieru. Správa obsahu je plne v kompetencii realitnej kancelárie.  

Pôvodný web na Impreze a web na šablóne od Realsoftu na subdoméne. Custom úprava designu podľa požiadaviek, správa obsahu plne v kompetencii realitnej kancelárie.

JM Support Web pre realitku

Web pre realitku

romanmakler.sk

Osobný web makléra spoločnosti Roweservices s.r.o. Napojený na rovnaký účet v Realsofte ako hlavný web.  Štandardná WordPress šablóna s miernymi úpravami, so špeciálnym importom na mieru.

JM Support Web pre realitku

Web pre realitku

dlugoreality.sk

Implementácia vlastného designu dodaného klientom do WordPressu.  Napojenie na API Realsoftu (ktoré do budúcna umožní napojenie priamo na Realviu).
Web po odovzdaní si RK plne spravuje sama, vrátane obsahu, t.j. nových stránok, blogu, obsahu sekcií a podobne.

Na tento web, resp. na import do neho, sú napojené ďalšie dva vlastné weby ich maklérov.

JM Support Web pre realitku

Web pre realitku

realitygerlach.sk

Web vytvorený a dodaný v rámci služieb, ktoré pre svojich maklérov ponúka spoločnosť Dlugo Reality s.r.o. Napojenie na ich účet v Realsofte, ale s ponukami len konkrétneho makléra. Prenesený obsah pôvodného webu na Realsofte.

JM Support Web pre realitku

Spolupráca

Web pre realitku

realitana.sk

Dodatočne prepájaný web na Impreze na API Realsoftu. Design a web vytvorený veľmi šikovným developerom, spolupráca s ktorým bola nadštandardná.  V prípade, že hľadáte unikátny design, grafika z Bratislavy, s ktorým si môžete sadnúť na kávu a všetko prebrať osobne…  môžeme len odporučiť. My len doplníme (kľudne aj časom) import z Realsoftu za individuálne dohodnutú cenu.  Kontakt: gaspynko.sk

JM Support Web pre realitku

Web pre realitku

dahleh.sk

Ďalšie napojenie na Realsoft v spolupráci s p. Gašparom

 Kontakt: gaspynko.sk

JM Support Web pre realitku

Web pre realitku

drdomov.sk

Web postavený na téme Divi a Woocommerce ako riešenie pre správu nehnuteľností. Prepojenie na Realsoft.

 Kontakt na tvorcu webu: Rabbit Studio

JM Support Web pre realitku