Export z RealSoftu na vlastný web na WordPresse – 100% spokojnosť

Realsoft umožnil export na vlastný web realitnej kancelárie

Správcovský systém RealSoft sprístupnil možnosť exportovať na vlastný web. V spolupráci s firmou, ktorá tento export zabezpečuje pre tému Houzes, aktuálne testujeme a dolaďujeme importovací proces.

V čase prípravy padla otázka, prečo použiť RS ako správcovský systéme pre správu ponúk, keďže téma má vlastný správcovský systém. Odpoveď je jednoduchá, kvôli exportom. Napr. portál bazoš umožňuje hromadný import len RS (ten druhý je tuším BackOffice). A naozaj nie je možné porovnávať špecializované riešenie od slovenskej firmy, ktorá riešeniam pre realitné kancelárie venuje roky, s nejakým pluginom vo WordPresse, ktorý bol vytvorený bez znalosti slovenských špecifík.

Ako ďalšie sa riešili chýbajúce údaje zo strany RS, ktoré na weboch od nich sú k dispozícii. Prístup z RS bol veľmi ústretový a tieto údaje na naše požiadanie bezproblémovo doplnili.

V súčasnosti sa doťahujú detaily ako správne názvy importovaných polí a ich zaradenie do správnych sekcií.

Aktualizácia 2022:

  • aby ste mohli z RS exportovať na vlastný web, musíte mať u nich zakúpenú danú službu. Nenachádza sa v cenníku na webe, len v interných službách priamo v RS
  • umožňujú export na web od nich a na jeden externý web, ak už máte ich web, neodporúčame ho rušiť (ročný poplatok za web bez starostí nie je taká veľká položka), skôr je lepšie využiť alternatívne riešenie.

 

 

Predchádzajúci článok
Impreza 7.15 je posledná verzia s klasickým editorom
Nasledujúci článok
Novinky v téme Impreza 8 – weby v našej správe aktualizované

Súvisiace príspevky