Záložný zdroj pre monitorovacie zariadenie.

V súčasnej dobe ponúkame k monitorovacím zariadeniam II. generácie záložné zdroje o kapacite 1 000 mAh a 2 000 mAh. Záložný zdroj je vložený priamo do monitorovacieho zariadenia, takže nepribudnú navonok žiadne iné zariadenia vo vozidle. Aj keď niekto odpojí akumulátor na vozidle, tak monitorovacie zariadenie dokáže ešte určitý čas fungovať. Ako dlho bude fungovať záleži od kapacity a veku záložného akumulátora. Pokiaľ je akumulátor nový, tak pri kapacite 1 000 mAh dokáže udržať monitorovacie zariadenie v prevádzke minimálne 20 hodín, pri akumulátore s kapacitou 2 000 mAh to je minimálne 40 hodín.

Čím je však záložný akumulátor starší, tým sa sznižuje jeho kapacita a doba prevádzky monitorovacieho zariadenia napájaného záložným zdrojom sa skracuje, preto doporučujeme meniť tento záložný zdroj raz za rok. Takisto výdrž záložného zdroja ovplyvňuje aj počasie, čím chladnejšie počasie, tým je kratšia výdrž záložného zdroja.

Tento čas je dostatočne dlhý na to aby ste dokázali identifikovať miesto kde sa vozidlo nachádza, pokiaľ bolo odcudzené a odtiahnuté na neznáme miesto (pokiaľ zlodej nepoužije rušičku GPS, alebo GPRS signálu).

Predchádzajúci článok
Monitorovacie zariadenie CA-MO
Nasledujúci článok
Aplikácia pre iOS

Súvisiace príspevky