Robíme weby na WordPresse

Špecializujeme sa na tému Impreza. 

Samozrejme, pokiaľ si klient vyberie inú tému, nie je to problém, ale Impreza (a jej verzia Zephyr s material design) je overená, odskúšaná téma.  Pôvodne nám túto tému doslova nanútil jeden klient (keď ste zvyknutí na shortcodes a parametre, naraziť zrazu na Visual builder na úplne inom princípe – no chvíľu sme sa rozkukávali), ale po rokoch vieme, že to bola dobrá voľba.

Zistiť viac informácii o téme Impreza

Ponúkame riešenie pre realitné kancelárie na WPCasa

WPCasa je vhodná kombinácia free pluginu s platenými rozšírenia a témami. Plne využíva možnosti WordPressu a je vhodná, či už ako riešenie na kľúč, riešenie s vlastnými úpravami alebo nástroj pre tvorcov webových stránok.

Zistiť viac informácii o WPCasa

WP Astra

V našej ponuke máme aj pro verziu WP Astra, ktorá je považovaná za najlepšiu tému roka 2018.   Na rozdiel od Imprezy či tém s Visual Builderom, pri Astra témach je možné využiť iné dva editory – my sme sa rozhodli pre Elementor.

Už použité témy, ktoré nechceme opakovať:

WP SKThemes

Ponúkame aj možnosť vytvoriť web na téme z SKThemes.  Tieto témy predstavujú starú dobrú klasiku so shortkódmi. Žiaden visual builder a podobne.  Výhodou je, že súčasťou témy sú aj obrázky, demo zodpovedá presne tomu, čo vidíte.

Menu