Web je plne odovzdaný a pod správou majiteľky.  Pomáhala som s výberom, inštaláciou, s riešením narýchlo. Neskôr sa web presúval na samostatný hosting a hoci už teraz s ním nemám nič spoločné, vždy keď ho zbadám, mám dobrý pocit, že som pomohla.

Monika je jedna neskutočne rozhľadená, schopná a kreatívna žena…  Držím palce nech sa stále darí.

Detaily

  • Klient: Monika Balgová
  • Realizácia:   2014
  • Web: monikabalgova.com
  • Kategória:  prezentačný web

Ak hľadáte niekoho na marketing či fotografovanie, neváhajte

Stačilo vybrať vhodnú šablónu od TeslaThemes a Monika s ňou dokázala zázraky. V tom čase ešte nebol Visual Builder tak populárny, všetko sa robilo cez shorcodes – pôvodnú šablónu by ste vo výslednom webe nepoznali.

Holt, keď niekto vie robiť marketing a písať texty.  A k tomu robiť úžasné fotky.  My pozemšťania môžeme len tíško závidieť (v dobrom).

Na tomto webe je tiež už iné riešenie, ale spomínam si, že to bol prvý a posledný web, ktorý som inštalovala na IIS a to ešte talianskom hostingu.

Dodali si platenú tému z ThemeForestu, naplnil sa obsah, inštalácia.

Tento web už nefunguje, ale pri tvorbe bola požiadavka na jednostránkový web s prepojením na FB page.  Bola použitá free téma, ktorej zdroj je na githube, ale keďže nebola už tri roky aktualizovaná, asi je opustená. Ale šlo o veľmi kvalitnú tému, úpravy na mieru sa robili veľmi ľahko.

Menu