Vierka Gregorová je majiteľkou realitnej kancelárie Gregory Real a spolupracovali sme spolu na niekoľkých projektoch.

Jej web gregoryreal.sk beží na správcovskom systéme pre RK a ona nebola s možnosťami šablón, ktoré ponúkal, spokojná. Takže sme vo WordPrese pripravili custom tému na mieru (pre WP), pretože takto bolo jednoduchšie dolaďovať jednotlivé detaily.

Až keď jej výsledok vyhovoval, požiadala dodávateľa svojho webového riešenia o grafické úpravy, aby jej stránka vyzerala podobne. A celkom sa im to podarilo 🙂 Doteraz nemala potrebu aktuálny vzhľad stránky meniť.

Pôvodné návrhy vo WordPresse:

Detaily:

Kategória: web pre RK

Realizácia: máj 2015

Dôvod:  návrh designu na reálnych údajoch

Skúšali sme dokonca vytvoriť web ako prezentáciu pre konkrétnu nehnuteľnosť. Ale tento spôsob sa neosvedčil nakoľko Vierka funguje na základe odporúčaní a prezentovať sa cez webovú stránku nie jej priorita.

Detaily:

Kategória: web vizitka

Realizácia: jún 2015

Dôvod:  promo web pre konkrétnu nehnuteľnosť

[cl-review quote=”Maximálna spokojnosť s ochotou a prístupom Ing. Janky Mičekovej výjsť v ústrety v maximálnej možnej miere klientovi.
Nedam dopustit a jej sluzby a odborny pohlad na vec vrelo doporucujem! Budete spokojni rovnako ako my v spolocnosti GREGORY Real.” author=”Vierka Gregorová” occupation=”Majiteľka realitnej kancelárie” avatar_image=”273″ source=”url:http%3A%2F%2Fgregoryreal.sk%2F||target:%20_blank|rel:nofollow” type=”quote” layout=”clean”]
Menu