Defend Locator od 1.6.2015

JM Support Defend Locator od 1.6.2015

Vážení Klienti,

radi by sme Vás touto cestou informovali o zmene v oblasti prevádzky, poskytovania služieb a následnej podpory produktu pre satelitné zabezpečenie a monitorovanie vozidiel DEFEND LOCATOR na území Českej a Slovenskej republiky.

Spoločnosť Defend zabezpečuje už viac ako 10 rokov prostredníctvom svojich dcérskych spoločností v Českej a Slovenskej republike kvalitné služby spojené so zabezpečením a monitoringom vozidiel jednotlivcov či vozových parkov.

K 1. 6. 2015 dochádza k zmene, ktorá povedie k skvalitneniu poskytovaných služieb a súčasne k prevodu portfólia všetkých našich vážených klientov, ktorí majú vo svojom vozidle produkt DEFEND LOCATOR na našu partnerskú špecializovanú spoločnosť JM Support s.r.o.

Táto spoločnosť bude od 1.6.2015 výhradným distribútorom a servisným partnerom všetkých produktov a služieb DEFEND LOCATOR na území strednej Európy. Spoločnosť JM Support s.r.o. prevezme kompletné portfólio klientov a bude sa oň starať v plnom rozsahu služieb tak, aby nebola narušená kontinuita projektu a predovšetkým spokojnosť klientov DEFEND.

Veríme, že táto zmena bude pre našich verných klientov, ktorí majú vo svojich vozidlách produkt DEFEND LOCATOR iba pozitívna a prínosná. Spoločnosť JM Support s.r.o. a jej manažment sú profesionáli v poskytovaní profesionálnych služieb v oblasti monitoringu a zabezpečenia vozidiel.

Ako to bude v praxi?

Prakticky sa Vás to nedotkne. Prevádzka a podpora Locator bude prebiehať štandardným spôsobom.

Fakturácia a platba prevádzkových poplatkov bude prebiehať v rovnakom režime. Spoločnosť, ktorá Vám bude fakturovať služby bude JM Support s.r.o.

Dôležité kontakty:

V prípade technickej otázky alebo problémov so zariadením volajte / píšte:

0911/725 721, micek@jmsupport.sk

Osobne som presvedčený, že náš partner – spoločnosť JM Support bude pre Vás, našich klientov profesionálnym partnerom s jasnou pridanou hodnotou a prínosom v riadení efektivity prevádzky Vašich vozových parkov.

Ďakujem za pochopenie a prajem bezproblémové užívanie produktu DEFEND LOCATOR.

S úctou, Váš

Ing. Pavel Vojtek

konateľ a generálny riaditeľ

JM Support Defend Locator od 1.6.2015

Nasledujúci článok
Monitorovacie zariadenie CA-MO

Súvisiace príspevky

Menu